DKK a DLK

18. června 2015 v 18:20 | Šárka
3.6. jsme byli s Jirem na RTG kyčlí a loktů. Už 9.6. nám přišly oficiální výsledky z Hradce; DKK 2/2 a DLK 0/0.
Jelikož tento stupeň stále spadá do podmínek k uchovnění, tak se nejspíše v září ukážeme na klubové výstavě a v daleké budoucnosti na bonitaci.

Teď se pomalu blíží prázdniny a my se budeme snažit zapracovat na výcviku, ať můžeme složit první zkoušky. Nebudu spěchat, pokud budeme připraveni, zkusíme nějaké na podzim nebo na konci prázdnin. Už je to dlouho, co jsem byla na zkouškách a proto si chci osvěžit paměť. Vše se však uvidí dle připravenosti Jira. S Verou se chystá Dagi složit na podzim ZM.

Další novinkou je, že jsem si udělala radost a pořídila koloběžku. Uvidíme, jak nám to s Jirem v budoucnosti půjde.
 


Komentáře

1 KIRAscer | E-mail | Web | 13. července 2018 v 12:55 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that water does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama