Listopad 2014

4 roky

7. listopadu 2014 v 12:22 | Šárka |  Deník
Dnes by měl Eugene 4 roky. Ráda bych sepsala k této příležitosti pár myšlenek, které mi již měsíce problikávají v hlavě. Eugene byl perfektním prvním psem. První pes by totiž neměl být zdaleka perfektní. První pes by měl člověka naučit pokoře a těm věcem, ve kterých má mezeru. U mě to byla v prvé řadě trpělivost. Každý majitel kraťandy mi dá za pravdu, že s tímto plemenem je jí potřeba opravdu hodně. Eugene mě naučit mnoho věcí, které mohu nadále aplikovat nejen v kynologické sféře, ale také v běžném životě. A i o tom kynologie je. Za tu krátkou dobu, kterou se mnou byl, mi stačil předat vše, co jsem potřebovala.

Přeji sourozencům vše nejlepší ke 4. narozeninám!


Říjen 2014

4. listopadu 2014 v 16:13 | Šárka |  Deník
Poslední měsíc bojujeme s Jirem na obranách. Od chvíle co přezubil, se jeho postoj ke všemu s tím spojené naprosto změnil. Postupně se budeme propracovávat k nějakému cíli. Máme ještě dost času na nějaké závěry. Přikládám jednu fotku, na té vypadá dokonce jakože něco dělá ;D.


Teď trochu z jiného soudku. Chystáme se s Jirem na Hanáckou výstavu, která se pořádá v lednu 2015. Tak uvidíme jak blonďák dopadne - pokud vše vyjde.


Jako poslední přikládám dvě videa extra krátkých stop (ten den kvůli mým nervům, nechtěla jsem mu to zkazit, tak radši...). První video ZDE, druhé pak ZDE.
Vera se konečně nějakým způsobem na stopách srovnala a pokud se dopiluje obrana, můžeme se co nejdříve těšit na nějakou splněnou zkoušku.