Nejen zkoušky MZŘ

1. července 2014 v 22:51 | Šárka |  Deník
26.6./23:40
Na YT jsem nahrála 2 videa. První je krátká ukázka Jirovi 5. stopy ZDE (dodám, že ke dni 1.7. již máme za sebou 8 čtverečků). Druhé video bych nejradši nechala jen pro sebe, ale chci ukázat, co již lištička umí (přecijen jsem žena a vadí mi, když na videu vypadám několikanásobná, a to nejen díky volbě oblečení). Najdete jej ZDE.

29.6. 2014 proběhly v KK Břestek zkoušky dle MZŘ. Ráda bych zde zmínila, že se mi tato akce líbila, jelikož jsem měla tu možnost potkat nové lidi. Přijeli k nám totiž - mimo nám známé tváře - i super členové ze ZKO Hřivinův Újezd. Jsem ráda, že jsem mohla poznat takto střízlivé lidi :)). Fotografie, které nafotila Pavla Plšková na foťák Ywetty Žákové, naleznete ZDE. Dodala bych, že zkoušky složilo všech zúčastněných 7 psů se svými psovody a organizačně se vše také vydařilo.
Krásná, razantní obrana, kterou předvedl Akim Eiwa Bohemia (psovod Zdeněk Kočík). FOTO

Jiro oslavil 11 týdnů a hned druhý den na to mu spadlo opět ouško. Takže si nejspíše tímto zanechává svůj štěněčí vzhled, jelikož jinak začíná vypadat jako chlap. Delší nohy a 10 kilo.
Jelikož zde mluvím o nějakých fyzických změnách zmíním něco málo o krmivu. Jira jsem postupně z krmění, na které byl zvyklý již od chovatelky, převedla na granule Taste of the Wild. Musím říci, že pséko prospívá, má perfektní srst a adekvátně/rovnoměrně přibývá na hmotnosti a velikosti. Granule jsou tmavší a velmi odlišně voní. A upozorňuji na výběr slova "voní". Konečně vidím setkání kvality s cenou.
11 týdnů

Dnes - 1.7. 2014 - jsem se pokusila, společně s Dagi, vyfotit Veru v postoji. Musím stanovit, že je z ní překrásná dáma. Zdá se nám, že za poslední měsíce zmohutněla a vyrostla. Opravdu se nám líbí - a to nejen z důvodu, že je naše :)).
Dagi s Verou byly opět pozvány uspořádat přednášku. Tentokrát na SŠ v Uherské Hradišti. Přibude o tom vlastní článek.

Tyto dny si užíváme naplno. Jsme valnou většinu času na vesnici, kde máme k dispozici nekonečné prostory k vyblbnutí a stopování. Jednoduše relaxujeme a děláme co nás baví. Jiro je neuvěřitelně šikovný a učí se pod mým vedením velmi rychle novým věcem a Vera se zdokonaluje v již naučených úkonech. (V blízké době natočím videa Jirovic chůze u nohy (ADD: 12h/4.7.; VIDEO) a poslušnost Very.)
A jak vlastně vychází Jiro s Verou? Více fotek ZDE.


 


Komentáře

1 Das | Web | 5. srpna 2014 v 12:18 | Reagovat

Taste of wild je skvělé krmivo, tím krmí i švagrová toho jejich prcka. :)
Z Very je opravdu nádherná psí dáma!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama