I na plavání došlo.

26. července 2014 v 19:11 | Šárka |  Deník
Jelikož v Brně není tolik možností, zeptala jsem se kamarádky z UH, kam k tady k vodě. Blo nám doporučeno skvělé místo. Vera vodu ráda, ale neuměla doposud příliš plavat, takže jsme se jí snažily s Dagi trochu věnovat a ejhle, za míčkem to jde. Co nás ale překvapilo... Jiro začal okamžitě plavat. V jedné chvíli byl najednou ve vodě a plaval. Více fotek najdete ZDE. Jiro se také naučil raplit a seznámil se s koněm. Měl z něj zdravý respekt (ze začátku možná věco více jak respekt) a choval se vzorně.

Natočila jsem video nácviku hrabání na povel. V blízké době plánuji natočit více triků, které již zvládáme :)). Video najdete ZDE. Fotografie z večerního "cvičení" na našek cvičáku najdete ZDE.
22. 7. jsme se s kamarádkou a majitelkou fenky BŠO Bee-Gee Pett's Wolf vydali na procházku do lomu pod Zetorem. Fotografie najdete ZDE.

ADD: 1.8/19:30; Pár dnešních fotek Very a Jira ZDE. Jirovi jsem začala šlapat stopy ve tvaru podkovy (čtverec bez stěny) a mladému pánovi se začaly kývat vrchní incisivi.
ADD: 3.8./19:04; Jirovi vypadl první zub! Velmi mě překvapilo, že to byla spodní jednička, když ty jeho vrchní plavou jako v másle pochaném v létě mimo lednici. Jeho stopy jsou zatím úžasné!
 


Komentáře

1 Das | Web | 5. srpna 2014 v 12:27 | Reagovat

Jé, hned jsem si vybavila, jak jsme nalézali malé vypadlé zoubky ve Falkoušovo pelechu, když byl prcek. :D
Plavání je pro psy skvělé, my chodíme v létě k řece každý den. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama