VV Bílá Skála

6. října 2011 v 15:55 | Šárka |  Deník
Dny 28.9.-2.10.2011 jsme s Verou a Eugenem strávily na Výcvikovém víkendu Bíá Skála. Akce byla skvěle zorganizovaná a sešla se zde skvělá parta lidí.

Ihned po příjezdu (Díky uzavřeným silnicím asi okolo 11:40h) jsme psy vyvenčily a ihned vyrazily na stopu. Byly jsme okouzleny prostorem a možnostmi stopování. Shrneme to i na další povídání: S Eugenem jsme jako vždy zápasili. Nakonec nám však bylo vše vysvětleno a doporučeno. Vera přešla z nášlapových čtverců na stopy rovné. Krásně se oba rozčmuchali, takže jsem ráda, že se tato možnost naskytla.
Dopoledne vždy patřilo poslušnosti. Vera všechny okouzlila tím, kolik toho již - na svůj raný věk - umí. Eugene jakožto správný puberťák pracoval střídavě dobře, ale též se chváli dostalo. Poslušnost jsme začali cvičit na balonky (Vera cvičí na pamlsek, zakončené hrou).
Obrany jsou s Eugenem naší disciplínou. Nechci říkat že nám to nějak extra jde, ale Eugene se mi jeví jako velmi velmi dobrý! Je to moje šikulka. Dává do toho vše, někdy až moc, kdy mi cestou na plac podkopává nohy a štěká radostí. Myslím, že musí být vysílen ještě před zákusem :D. Vera se konečně rozštěkala a začíná kousat na plnou hubu.
Nemohu toho napsat tolik, kolik bych chtěla, jen určitě nelitujeme že jsme se odhodlaly na tento "odpočinkový" pobyt vyjet.

FOTKY:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama