Obrany i Výstava

21. září 2011 v 11:22 | Šárka |  Deník
Jelikož jsem od prázdnin nic neaktualizovala, pokusím se vypsat pár novinek. Není toho mnoho, ale za zmínku pár věcí stojí.
První věc, která naši čtverku velice baví jsou obrany. Chodíme kousat na Radovana Lišku (ZDE). Zatím se teprve učíme jak na to, já osobně si zvykám jak psa chytnou .. intonace, chválení, povely. Dagi je již v tomto zběhlejší, takže jediný problém, který s Verou mají jsou zákusy na plnou hubu, zatím se totiž k tomu příliš nemá..
Druhá věc je poslušnost a stopy. Vera je velmi nadějná, zatím cvičí pouze nášlapový čtverec, ale dělá to s chutí a přesností, zcela chápe kde pach je a kde není, tak nic nenajde. Eugene má v tomto větší problémy. Sice jde po stopě, ale nemohu ho naučit, aby šel do předu a různě se netočil a neobracel. V poslušnosti jsou oba skvělí, krásný oční kontakt, chůze u nohy, obraty - no nebudu to zde rozvádět. Myslíme si, že by na jaře zvládli první zkoušky :).
Třetí věc je naše nepovedená NVP Brno. Eugene VD2 a Vera N. Posudky napíši do zvláštní rubriky "Výstavy". Fotky najdete ZDE
Čtvrtá věc jsou Bílé Skály, kam se chystáme 28.9.-2.10.2011; jde o podzimní výcvikový víkend RTW, na který se moc těšíme!!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama