10. Brněnská krajská výstava

21. srpna 2011 v 23:43 | Šárka |  Deník
Jelikož chceme naše dravce co nejvíce zvykat na výstavní kruhy, rozhodly jsme vyrazit na krajskou výstavu, kterou pořádá pravidelně KK Zetor. Po přímo aprílovém počasí jsme v neděli ráno byly velmi překvapené jak krásný, slunečný den se vyvrbil :).
Kolem osmé jsme byly v areálu. Přejímka proběhla naprosto hladce. Oceňuji skvělou organizaci. Chytly jsme úžasné místo ke stání a odkládačky :). Vyzvedly katalogy, složky a šly zabrat místo ke kruhu. Obě jsme byly (Šárka, Dagi) v kruhu 1. Vše odsýpalo rychle :).
Eugene nakonec získal skvělý posudek, V1 a VT :). Vera Též dopadla skvěle! Také VN1 a VT. Postoupili jsme všichni čtyři do závěreček. Díky pomalým čivavám se čas odsouval, tak jsme alespoň zvládli společně s přátely zmrzlinu a venčení psů.
Vše šlo hladce, až do chvíle, kdy začali lidé tleskat a Eugene chytil rapla. Původně jsem do závěreček nechtěla jít vůbec, ale za podpory jsem s tím šílencem nastoupila a světe div se, byli jsme vybráni do užšího výběru. Poté mi bylo jasné, že míříme na 3. místo. Eugene byl již unaven, přeci jen, je to ještě štěnto.
Vera vše zvládala s přehledem. Nebyla nervózní, krásně se v dorostu ukázala, ale pan rozhodčí bohužel vybral malá plemena. Tím to bylo jasné, jednoduše se každému líbí něco jiného :).

Unaveny, hladovy a spokojeny se vracíme domů. A co Eugenovič a Veřice? Za dvě hodiny na to lítají jak pominutí!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama